Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /home/umithakanbozkurt/public_html/wp-content/themes/Callisto_Theme/admin/styles-scripts.php on line 51

Tecrübe pahalıdır… Birşey değişir hayat değişir…

Hakkımızda

ÜMİT HAKAN BOZKURT KİMDİR?

Newport Amerikan Üniversitesi Davranış Bilimleri lisans ve psikoloji yüksek lisans mezunudur. NLP kurucularından Dr. Wyatt Woodsmall (INPTA peresent) ve Debra Wylde’dan koçluk (trainer) ünvânı alan Hakan Bozkurt, 20 yıldır eğitim vermektedir. Aynı zamanda Polis Akademisi’ne bağlı Etiler Polis Okulu’nda 4 yıl eğitim verdi.

Klinik Psikolog Mürşid Aybek ile 10 yıldır beraber çalışıyor. Milli Eğitim Bakanlığı’nda izcilere liderlik eğitimi verdi. Dünya Hafıza Şampiyonu Melik Duyar’la 5 yıl çalıştı. Hürriyet Gazetesi Hürriyet Akademisi iş birliğinde Beden Dili ve Hitabet eğitimi hazırladı. Adalet Bakanlığı Prof. Dr. Suphi Dönmezer Eğitim Merkezi’nde İnfaz Koruma Memurlarına (gardiyanlara) Beden dili ve Öfke Eğitimi Uygulamalı verdi.

Profesyonel iş yaşamı boyunca çeşitli tiyatrolarda oyunculuk, yönetmenlik ve eğitimcilik yaptı.TODER (profesyonel tiyatro oyuncuları derneği) üyesidir. TRT Spikerleri ile birlikte Fonetik-Diksiyon eğitimleri, Üstün Zekalılar Okulu’nda ve Yüzyıl Işıl Okulları’nda Drama ve Beden Dili derslerine girdi. Büyük Kulüp’te Diksiyon, NLP,EFT, Drama seminer dizisi hazırladı.

Profesyonel eğitimci olarak Koç Holding(İzocam),Sabancı(Temsa) Alarko Holding, Ülker, Coco-Cola, THY, İDO, TCDD, İETT, SGK, , Türktelekom, Siemens, Şekerbank, Anadolubank, Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank, İstanbul Emniyet Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, Milli Eğitim Müdürlüğü, İBB-Zabıta Ekipleri dahil olmak üzere çok sayıda kurum ve firmaya “Iletişim ve Motivasyon”,”Diksiyon, Beden Dili ve Hitabet”,”Görgü Kuralları” eğitimleri verdi.

Kendisinin yazıp yönettiği 3 saatlik “Hayatın Silgisi Yok” başlıklı eğitim tabanlı hüzünlü güldürüyü, personel motivasyonun arttırılması amacıyla yapılan şirket toplantılarında ve şirketlerin önemli günlerinde sunmaktadır. Şuan Cezaevindeki ağır mahkumlara Özel ve Genel İyileşme Seansları uygulamaktadır.

Profesyonel çalışmalarının yanında Darülaceze ve itfaiye çalışanlarına; zabıta, kondüktör, taksi şoförü, çöpcü gibi meslek gruplarına, Bayrampaşa Cezaevi’ndeki çocuk mahkumlara, körlere ve engellilere “motivasyon ve kendine güven” seminerleri vererek sosyal sorumluluk projelerine destek verdi.

Hakan Bozkurt Eğitim Paket Programları

Fonetik & Diksiyon, Nefes ile İyileşme, Uygulamalı Hitabet ve Görgü Kuralları, Korkularla Yüzleşme, Bireysel ve Gruplara Yaşam Koçluğu, Aile Danışmanlığı.

İş iletişimi için lütfen telefonla arayınız: 0 532 291 24 05

Adres: Atatürk mah. Kamelya sitesi 1/9 Daire:13 Ataşehir / İSTANBUL